Home Rejestracja firmy Rachunkowość IT Serwis Dla Firmy Kontakt
 
:: Doradztwo biznesowe

:: Formy działalności w UK

:: Spółka LTD

:: Spółka PLC

:: Spółka LLP

:: Self Employed

:: Adres Siedziby Firmy

:: Serwis Sekretarza Firmy

:: Konto firmowe

:: Apostille Serwis

 
 

:: Adres siedziby firmy
Adres siedziby firmy w Londynie  £70.00     Oferta Specjalna!!!  Zamów....
Serwis adresu siedziby firmy w Londynie daje ci możliwość zarejestrowania twojej spółki pod jednym z prestiżowych adresów w Londynie. Serwis adresu musi być odnowiony po upływie 12 miesięcy. Wszystka korespondencja z  instytucji rządowych zostanie przesłana na twój adres handlowy. Opłata za serwis wynosi £50.00 rocznie. Cena zawiera koszt przesłania 10 listów. Przesłanie każdej następnej korespondencji to koszt £1.00 plus koszt wysyłki.

Adres handlowy spółki w Londynie £200.00   Oferta Specjalna!!!  Zamów....

Pod ten adres może być wysyłana korespondencja handlowa spółki. Listy zostaną przekierunkowane na wskazany adres. Serwis adresu handlowego jest ważny przez okres 12 miesięcy, po upływie tego czasu należy odnowić serwis.

Co to jest adres siedziby firmy

Do rejestracji spółki LTD, PLC, LLP potrzebny jest adres siedziby firmy. Adres ten figuruje w rejestrze Companies House, jest podawany do wiadomości publicznej. Adres ten w przypadku rejestracji firmy na terenie Anglii i Wali musi znajdować się na tym terenie, w przypadku rejestracji  firmy w Szkocji, adres musi znajdować się na terenie Szkocji. Na ten adres Companies House oraz Inland Revenue wysyła wszytką korespondencję z przypomnieniami. W związku z tym aby nie zapomnieć o obowiązkach spółki korespondencja musi być stale sprawdzana. Jeżeli firma zmieni adres siedziby należy poinformować o tym Inland Revenue. Jeżeli chesz zarejestrować spółkę w Wielkiej Brytanii, jednakże nie posiadasz adresu, pod którym mogłaby być zarejestrowana twoja spółka ABS świadczy usługę adresu siedziby firmy. Nasza firma proponuje szereg adresów w znanych angielskich miastach, które mogą stać się siedzibą twojej firmy. Oferta ta daje ci możliwość prowadzenia działalności w jednym z najbardziej prestiżowych miast Europy. Korespondencja skierowana do firmy jest na bieżąco sortowana i przesyłana do klienta. A więc na bieżąco będziesz ze sprawami spółki. Istnieje możliwość przesyłania korespondencji poza terytorium Wielkiej Brytanii, co pozwala na swobodne prowadzenie biznesu poza granicą Wielkiej Brytanii. Należy zauważyć, że adres ten może być tylko wykorzystany na potrzeby rządowe, tzn Companies House i Inland Revenue. Inna korespondencja niż z w/w instytucji nie zostanie przekierowna do klienta. Jednakże ABS oferuje jednocześnie serwis adresu handlowego, w tym przypadku do klient zostanie przesłana cała korespondencja handlowa. Serwis ten jest dostępny za opłatą £200.00  na rok czasu, plus £50.00 depozyt na znaczki. Po upływie roku serwis adres siedziby firmy jak i adres handlowy ulega odnowie.

All Rights Reserved 2006 All Business Solutions  Company no: 5933575

Site Map        Ceny i Opłaty        English